(0)

Kategori türü: Yağ Yakıcı

Ürün Avantajları: Hammadde kalitesi, Maximum Yağ Yakımı, Enerjiyi Artırır, Kas Onarımına Yardımcı, Bağışıklık Sistemini Güçlendirir

  • HIZLI KARGO (AYNI GÜN KARGODA) 
  • HAVALE %5 İNDİRİM
  • %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • %100 ORJINAL ÜRÜN GARANTİSİ
Conlast
, N/A

724.00 949.00

Conlast Vitamin Destekli L – Carnitine 24’lü Şase 40 ML

724.00 949.00

Açıklama

Servis Sayısı: 24

Servis Miktarı: 1 Şase (40 ml)

Vitamin destekli L-carnitine, bir amino asit olan L-carnitine’nin vücutta yapılacak işler için kullanılabilecek enerjiye dönüştürülmesini sağlayan bir takviye ürünüdür. Ayrıca, bu ürünün içerdiği vitaminler, vücudun sağlıklı bir şekilde çalışmasını destekler.
L-carnitine, vücutta yağ yakımını artırmaya yardımcı olduğu bilinen bir amino asittir. Bu nedenle, birçok sporcu ve diyet yapan kişi, L-carnitine takviyelerini kilo kaybını artırmak ve yağ yakımını hızlandırmak için kullanırlar.
Vitamin destekli L-carnitine’nin diğer takviyelerden farkı, içerdiği vitaminlerdir. Bu takviye, B vitaminleri, C vitamini ve E vitamini gibi çeşitli vitaminleri içerir. Bu vitaminlerin vücudun enerji üretiminde, bağışıklık sisteminin sağlıklı kalmasında ve genel olarak sağlıklı bir yaşam sürdürmek için gereklidir.

Önerilen Kullanım:

Ürün tek kullanımlıktır. Kolay taşınabilir yapısı ile istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Her egzersizden 40 dakika önce 1 sase kullanılması tavsiye edilmektedir.

0.0 Yorum Puanı Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

İlk yorumu siz yazın “Conlast Vitamin Destekli L – Carnitine 24’lü Şase 40 ML”