(0)

Kategori türü: Enerji ve Dayanıklılık Desteği

Ürün Avantajları: Hammadde kalitesi, İngiltere Menşeili, Doğa dostu doypek ambalaj, Yüksek Elektrolit İçeriği, Vitamin Desteği, İlave olarak taurin ve çinko

  • HIZLI KARGO (AYNI GÜN KARGODA)
  • HAVALE %5 İNDİRİM
  • %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • %100 KALİTELİ HAMMADDE
Nutripure
, N/A

299.00 359.00

Nutripure Elektrolit Mix 150 Gr

299.00 359.00

Açıklama

Servis Sayısı: 15

Servis Miktarı: 10 gram

Nutripure Electrolyte Mix, Nutripure markasının yeni çıkartmış olduğu yüksek miktarda elektrolit içeren gıda takviyesi ürünüdür. Antrenman sırasında terleme yolu ile kaybettiğiniz sıvı ve minerallerin yenilenmesine destek olabilir. İçeriğinde, vücudunuzda bulunan ana elektrolitlerden olan potasyum, kalsiyum, sodyum ve magnezyumu bulundurmaktadır. Bu elektrolitler kasların kasılmasına yardımcı olarak doğrudan kas gelişimine destek olabilir. Yoğun antrenman dönemlerinizde toparlanmanızın hızlanmasını sağlayabilir. İçerdiği c vitamini ile bağışıklığınızın güçlenmesine destek olabilir. İlave olarak taurin ve çinko içermektedir. Antrenman esnasında kullanımı ile performansınızı ve dayanıklılığınızı arttırabilir. 

Elektrolitler, vücut sıvılarına gerekli olan yoğunluğu kazandırarak hücre ve dokulardaki su dengesini ayarlar ve vücut sıvılarının hücre içine ve hücre dışına dağıtılmasında rol oynar. Kanın pH değerini düzenler, sinir ve kas hücrelerinin işlevleri için büyük önem taşır.

Önerilen Kullanım:

Başlangıç Seviyesi: Antrenman sırasında veya sonrasında 1 servis (3 ölçek) ürünü 250-400ml su ile karıştırarak tüketilmesi önerilmektedir.

Orta Seviye: Antrenman sırasında ve sonrasında 1 servis (3 ölçek) ürünü 250-400ml su ile karıştırarak tüketilmesi önerilmektedir.

İleri Seviye: Antrenman sırasında ve sonrasında 1 servis (3 ölçek) ürünü 250-400ml su ile karıştırarak tüketilmesi önerilmektedir.

0.0 Yorum Puanı Rated (0)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

İlk yorumu siz yazın “Nutripure Elektrolit Mix 150 Gr”